kontaktujte nás:

+420 732 401 887

komet@komettrebic.cz

Subrina UNIQUE Color 100 ml

Fascinující permanentní krémová barva s unikátní “Shine reflection technology” a vysokým obsahem vyživujícího arganového oleje.

Objevte krásu jedinečnosti s barvami UNIQUE:

• nová „Shine reflection technology“ 
• neuvěřitelný lesk (až o 60 % více než u nebarvených vlasů) 
• dlouhodobá stálost barvy
• intenzivnější odstíny s novou formulí 
• vůně s nádechem vzácného parfému 
• 110 odstínů

 

UNIQUE SHINE REFLECTION TECHNOLOGY

Divize vývoje značky SUBRINA PROFESSIONAL vyvinula zvláštní technologii Shine Reflection, která je založena na stabilním poměru složek, které tvoří samotnou barvu. Barevné pigmenty jsou obohacené o molekuly “čistého lesku”, které obalí každé vlasové stéblo a přičarují neuvěřitelný lesk vlasů, pronikají hluboko do kortexu vlasového stébla, čímž se barva stane lesklou i dlouhodobě stálou. Nová Shine reflection technology zaručuje vyšší intenzitu všech odstínů. Barvy vydrží na vlasech až o 20 % déle a mají mimořádný až o 60 % vyšší lesk, než vlasy nebarvené.

 ARGANOVÝ OLEJ

Proces barvení nyní nezahrnuje pouze samotné barvení, ale současně probíhá účinná péče o vlasy. O tu se stará arganový olej, který obsahuje esenciální mastné kyseliny a jako silný antioxidant: 
1. chrání barvu před vnějšími vlivy 
2. regeneruje poškozenou kutikulu vlasů

Po barvení vlasy vykazují intenzivní barvu a výrazný lesk.

 VŮNĚ S NÁDECHEM PARFÉMU

Příjemná vůně s příměsí parfému neutralizuje vůni po čpavku.

 110 ODSTÍNŮ

Nové barvy jsou upraveny podle logického pořadí barevného kruhu a jednoduchým a účinným způsobem nabízí kadeřníkovi vše, co si přeje. 110 odstínů zajistí, že se pro každého najde správný odstín.

Obsah: 100 ml