kontaktujte nás:

+420 732 401 887

komet@komettrebic.cz

ANTIDOTPRO

ANTIDOTPRO

 

ANTIDOTPRO

REVOLUČNÍ produkt na profesionálním kadeřnickém trhu v České republice.

NOVÉ ŘEŠENÍ NA VELKÉ PROBLÉMY

AntidotPro je revoluční produkt!

Na trhu není jiný podobný!

AntidotPro ve většině případů eliminuje zarudnutí, zabra­ňuje pálení, svědění, podráždění nebo jakémukoliv nepří­jemnému pocitu při aplikaci barvy a jiných chemických produktů. Dokáže zmírnit tyto projevy až 24 hodin po aplikaci.

SNADNÉ POUŽITÍ

AntidotPro nevyžaduje žádné složité školení, prostě ho při­dejte k jakékoliv barvě, zesvětlujícímu systému, trvalé nebo narovnávacím produktům. Dobře promíchejte a aplikujte podle obvyklých postupů. Doporučený poměr je 1: 6 a při extrémní citlivosti je poměr 1: 4.

POSILNĚTE VĚRNOST VAŠEHO KLIENTA

AntidotPro je vaše tajná zbraň při vytváření vztahu s vašimi klienty!

 

Stále více lidí má citlivou pokožku hlavy a nebude tolerovat nepříjemné pocity během barvení a dalších che­mických ošetření. Mohlo by se stát, že začnou zkoušet jiné kadeřníky, aby našli toho, kdo používá produkty, které jim nebudou způsobovat nepříjemné pocity.

Proč přijít o dalšího klienta?

Proč byste jim neměli dopřát pohodlí, bez ohledu na to, jaké produkty jste zvyklí používat ve svém salonu?

FLEXIBILITA PRO MAJITELE SALÓNU

Nikdy předtím zde nebylo žádné řešení, které by bylo vhodné pro každého klienta s problematickou pokožkou a dalo se kombinovat jakýmikoli barvícími a chemickými systémy. AntidotPro poskytuje flexibilitu pro salony a ka­deřníky, kteří chtějí pracovat s barvami a chemickými pro­dukty, které jim vyhovují, protože vědí, že při aplikaci ne­budou jejich klienti zažívat nepříjemné pocity a nepohodlí.

ANTIDOTPRO můžete objednávat od 16.10.2017